Yardımcı Antrenör Huawei Watch Fit 2

Huawei Watch Fit 2 Huawei Watch Fit 2 özellikleri sayesinde akıllı saat seven kullanıcıların oldukça dikkatini çeken bir model olarak biliniyor. Diğer akıllı saatlere göre pek çok farklı yeni özelliğe sahip olan bu model, standart modelin …

Huawei Watch Fit 2

Huawei Watch Fit 2

Huawei Watch Fit 2 özellikleri sayesinde akıllı saat seven kullanıcıların oldukça dikkatini çeken bir model olarak biliniyor. Diğer akıllı saatlere göre pek çok farklı yeni özelliğe sahip olan bu model, standart modelin gelişmiş bir versiyonu olarak biliniyor. Modelin sahip olduğu farklı renkler sayesinde, kullanıcıların istedikleri rengi tercih etmesi mümkün oluyor.

 

Kalp Ritmi Ölçme Özelliği

Huawei Watch Fit 2 içerisinde pek çok farklı özelliği aynı anda bulunduran bir model olmasıyla oldukça popüler.  Kalp ritmi ölçme özelliği ile kolaylıkla ulaşılabilmesi gereken sağlık verilerini elde edilmesini sağlıyor. Bu gibi özellikleri sebebiyle de sıklıkla tercih edilen modelin su geçirmezlik özelliği de bulunuyor. Ayrıca bu saatte bulunan uyku takibi ve adım sayar özellikleri de kullanıcıların hayat konforunu artırmakta olan özellikler olarak biliniyor.

Huawei Watch Fit 2
,

Paslanmaz Çelik Gövde

Su geçirmez özelliği ile satılan Huawei Watch Fit 2, kullanıcıların kafasında bir takım soru işaretleri oluşturuyor. Bu soru işaretlerinin başında ise su geçirmez olduğu halde herhangi bir paslanma yaşanıp yaşanmayacağı bulunuyor. Bu konuda kullanıcılarını rahatlatan model, kullanım esnasında herhangi bir paslanma yaşanmaması konusunda güvence veriyor. Paslanmaz çelik gövdesi sayesinde de uzun süre konforla kullanılabilen bu saat, dokunmatik işlevselliği destekliyor. Suya karşı dayanıklı olması ve yüzme aktivitesi esnasında egzersiz ölçümler yapması, sağlık açısından elde edilmesi gereken verileri kullanıcılarına sunuyor.

 

Özelleştirilebilir Ana Ekran

Bu model herhangi bir telefonla işlendiği takdirde kullanıcıların ana ekranı özelleştirme fırsatını da sunmuyor. Bu özelliği sayesinde saat, firmanın sağlık uygulamasından veya ara yüzlerinden herhangi biri seçilerek istenilen hale getirilebiliyor. Özelleştirilen Huawei Watch Fit 2  ekran sayesinde bir çok farklı mod kolaylıkla kullanılabiliyor. Bu modlar arasında bulunan 97 farklı spor aktivitesi sayesinde, aktif şekilde spor yapan kullanıcılar için oldukça rahatlık sunuyor.

 

10 Gün Süren Kesintisiz Pil Ömrü

Huawei Watch Fit 2 şarj imkanı sayesinde de kullanıcıların ilk tercihleri arasında geliyor. On gün boyunca kesintisiz şekilde şarj imkanı sunan bu model, özelliklerinin kesintisiz şekilde kullanılmasına imkan sağlıyor. Cihazın içerisinde bulunan kalp atışı ve kandaki oksijeni hesaplama özellikleri sayesinde gün boyu kullanıcıların sağlık verilerine ulaşmasına yardımcı oluyor. Stres izleme özeliği de bu modelin arasında bulunan ve kullanım rahatlığı sağlayan özelliklerinden birisi olarak biliniyor.

 

Bağlantı seçenekleri arasında Wi-Fi ve Bluetooth yer alıyor. Ayrıca bu saatin Classic Edition ve Elegant Edition modelleri NFC desteği de sunuyor. Saatin tüm modelleri Bluetooth bağlantısı sayesinde oldukça kolay şekilde arama ve müzik kontrolü sağlıyor. Ayrıca saatin içerisinde bulunan sanal asistan desteği de kullanım konforunu artıran özelliklerinden biri olarak biliniyor. Farklı işletim sistemleri ile uyumlu şekilde çalışabilen bu model pek çok farklı moda sahip. Yüzme, bisiklet veya koşu gibi sporlarla ilgilenen kullanıcıların spor aktivitelerini listeleyen bu model, gereken egzersiz ölçümlerinin de yapılmasını sağlıyor. Antrenman sürelerini, kalorileri ve aktivite hızını ölçen bu model, aktif şekilde spor yapan kullanıcılar için ilk seçeneklerden biri oluyor.

Huawei Watch Fit 2

Huawei Watch Fit 2 işlemci birçok modele göre donanımsal olarak kullanım kolaylığı sunuyor. Uzun ömürlü kullanımı sayesinde ekonomik bir seçenek olan Huawei Watch Fit 2, yerleşik bir GPS sensörüne sahip. Ayrıca ürünün sahip olduğu spO2 kan oksijen satürasyonu algılama özelliği de sağlık açısından en önemli özelliklerinin başında geliyor. Günlük aktiviteleriniz esnasında pek çok farklı alanda size yardımcı olacak bu saat, farklı model silikon kayışlı versiyonları ile satılıyor. Silikon kayış tercih etmeyen kullanıcılar için ürünün deri ve metal kayışlı versiyonları da bulunmakta. Dört farklı rengi sayesinde kullanıcıların dilediği renkleri seçmesini sağlayan bu model, amoled ekran sayesinde dokunma hareketlerinin kolay şekilde gerçekleşmesini sağlıyor.

 

33.5 mm genişliği ve 46 mm yüksekliği sayesinde Huawei Watch Fit 2 kullanımı oldukça kolay şekilde üretilmiş bir model. Yaklaşık 26 gramlık ağırlığı ile sahip olduğu çözünürlük ise 336 x 480 piksel şekilde bulunuyor. 1.74 inç ekran büyüklüğü ile kullanıcılarına amoled kullanım sunuyor. Bluetooth bağlantısı ve 5 atm kadar suya dayanıklılığı ile bu model, kullanıcıları tarafından en sık tercih edilen modellerin arasında geliyor. Model tam ekran dokunmatik kullanım imkanı sağlarken, yanında ise bir açma kapama düğmesi bulunduruyor.

“Yardımcı Antrenör Huawei Watch Fit 2” üzerine 2 yorum

Yorum yapın