Öne Çıkan AppGallery Uygulamaları

Bu konu ile birlikte siz değerli kullanıcılarımız için öne çıkan AppGalery uygulamaları paylaşımı yapıyor olacağız. Umarız işinize yarar. Bilindiği üzere Huawei ile Amerika Birleşik Devletleri arasında geçtiğimiz dönemlerde bazı sorunlar yaşandı. Bu doğrultuda Huawei, Google …

Öne Çıkan AppGallery Uygulamaları

Bu konu ile birlikte siz değerli kullanıcılarımız için öne çıkan AppGalery uygulamaları paylaşımı yapıyor olacağız. Umarız işinize yarar.

Bilindiği üzere Huawei ile Amerika Birleşik Devletleri arasında geçtiğimiz dönemlerde bazı sorunlar yaşandı. Bu doğrultuda Huawei, Google Play hizmetlerini kullanmak yerine kendi hizmetlerine ağırlık vermeye başladı. Bu hizmetlerden birisi de AppGalery olarak karşımıza çıkıyor. Platformda popüler olup da puanı iyi olan pek çok uygulama mevcut.

Öne Çıkan AppGallery Uygulamaları

TikTok Lite

Karşımıza çıkan uygulamalardan birisi TikTok Lite olarak ifade edilebilir. 47 milyondan fazla yüklemeye sahip olan bu uygulama, 4,5 puan almış durumda. Ücretsiz olarak platformda yerini almış olan TikTok Lite, aslına bakarsak TikTok uygulamasının hafifletilmiş hali olarak açıklanabilir. TikTok uygulamasının ağır çalıştığını düşünenler bu uygulama ile daha akıcı bir deneyim elde edebiliyor.

e-Devlet Kapısı

10 milyon yüklemeye sahip olan e-Devlet Kapısı, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının işlem yapmasına olanak tanıyan bir yapı sunuyor. e-Devlet uygulamasının mobil hali olan bu uygulama sayesinde vatandaşlar, pek çok işi halledebiliyor. Yeni güncellemelerle daha fazla özellik kazanan bu uygulama, oldukça kullanışlı. Uygulamanın 3,5 puana sahip olduğunu ifade edelim.

Smule: Sing

Bir diğer uygulama olan Smule: Sing, 3.9 puan alırken aynı zamanda 1 milyon yüklemeye sahip. Uygulamanın amacı, karaoke yapmak. İnsanlar, uygulamada müzik eşliğinde şarkı söylüyor. Tek şarkı söylemenin yanı sıra düet yapma özelliğinin bulunduğu bu uygulamada grupça şarkı söylemek de mümkün oluyor.

Öne Çıkan AppGallery Uygulamaları

PUBG MOBILE

Öne çıkan AppGalery uygulamaları arasında yer alan ve 6 milyon yüklemeye sahip olan PUBG Mobile, 3,9 puan almış bir oyun. Oyundan bahsetmek gerekirse oyuncular, 100 kişilik devasa bir haritada paraşütten atlayarak oyuna başlıyor. Sonrasında ise sona kalana kadar hem hayatta kalıyor hem de savaşıyor.

Fun 101 Okey

577.000’in üzerinde yükleme sayısı bulunan Fun 101 Okey, popüler oyunlar arasında bizleri karşılıyor. 3,9 puana sahip olan uygulamanın amacı, okey oynamayı sağlamak. Gerçekçi masada okey oynamayı sağlayan yani 3 boyutlu bir görünüm sunan bu oyun sayesinde insanlar, arkadaşlarıyla okey oynayabilecek.

Yorum yapın