Kullanışlı Huawei Aksesuarları

Çeşitli Huawei aksesuarları bulunuyor. Her bir aksesuar, sunduğu performans ile birlikte ön plana çıkan özelliklere sahip. Huawei markası, her ne kadar akıllı telefon, modem, akıllı saat veya kablosuz kulaklık gibi ürünlerle bilinse de aslına bakarsak …

Huawei Aksesuarları

Çeşitli Huawei aksesuarları bulunuyor. Her bir aksesuar, sunduğu performans ile birlikte ön plana çıkan özelliklere sahip.

Huawei markası, her ne kadar akıllı telefon, modem, akıllı saat veya kablosuz kulaklık gibi ürünlerle bilinse de aslına bakarsak firma, daha geniş bir yelpazeye sahip. Pek çok aksesuar geliştiren markanın bazı aksesuarları da oldukça kullanışlı. Bu aksesuarlar arasından bazılarının bilinmesi gerekiyor.

Kullanışlı Huawei Aksesuarları

HUAWEI MatePad 10.4 Klavye

Huawei markası adı altında sunulan MatePad 10.4 model klavye, gri renkli temasıyla insanların beğenisine sunulmuş bir ürün. 999 TL fiyat etiketine sahip olan klavye, tabletlere bağlanmak için güzel bir tercih olmakta. Zarif görünümü ve harika dokusu sayesinde bilgisayar kullanıcıları, yaptıkları işten keyif duyacak.

HUAWEI Scale 3 Pro

Huawei aksesuarları arasında bulunan bir diğer ürün Scale 3 Pro olarak yer alıyor. 22 vücut göstergesi ve 8 elektrota sahip olan modelin Wi-Fi ve Bluetooth bağlantısı da yer almakta. Sağ kol, sol kol, sağ bacak, sol bacak ve gövde kısmı gibi her bölgeyi ayrı ayrı hesaplama yeteneğine sahip olan bu cihazın yaptığı hesaplamalar arasında kas miktarı, besin değerleri, ağırlık, yağ oranı ve alınan su gibi değerler yer alıyor.

Huawei Aksesuarları

HUAWEI M-Pen 2

Huawei’nin öne çıkan aksesuarlarından birisi de M-Pen 2 olarak bizlerle buluşuyor. Çok fonksiyonlu tuş özelliğini bünyesinde barındıran bu model, aynı zamanda çoklu cihaz bağlantısına da sahip. Dokunmatik ekranların vazgeçilmezi haline gelen M-Pen 2, üzerindeki giriş sayesinde 5 dakika içerisinde tam şarj olabiliyor. 2 saate kadar ise pil ömrü bulunuyor.

HUAWEI Kablosuz Tripod Selfie Stick

Huawei markası ile birlikte kullanıcılar, kablosuz tripod selfie çubuğuna da sahip olabiliyor. Selfie çekmenin kolay yolunu eve kadar getiren şirket, grupça selfie çekme konusunda çığır açarken aynı zamanda 360 derece serbest dönüşe de izin veriyor. Bluetooth ile uzaktan kontrol etmenin mümkün olduğu bu ürün, tasarımıyla da insanları büyülüyor. Uzaktan kumandaya sahip olan cihaz, 30.000’den fazla fotoğraf çekebilecek kadar pil ömrü ile birlikte geliyor.

Yorum yapın