Huawei P40 Lite

Huawei P40 Lite İncelemesi

Huawei P40 Lite özellikleri ve fiyatıyla beraber insanların merak ettiği bir ürün olmakta. Bu ürün ile ilgili bilinmesi gereken pek çok detay mevcut. Günümüzün en … Daha fazla oku.

 

Huawei Y7

Telefon

Robin Hood: Huawei Y7

Robin Hood: Huawei Y7 Huawei Y7 modern zamanların Robin Hood’una benzetiyorum kendisi.Gitgide daralan ekonomi ile birlikte 2019 yılında üretilmesine karşın kendisi fiyat performans konusunda rakiplerini … Daha fazla oku.

 

Huawei P20

Telefon

Huawei P20 Özellikleri Neler, Alınır mı?

Huawei P20 Özellikleri Neler, Alınır mı? Huawei P20 Huawei ailesinin kolay taşınabilir, ele avuca sığan, kolay kullanım üzerine çıkartılan telefonlarından bir tanesidir. Huawei markasının P20 … Daha fazla oku.

 

Huawei P30

Telefon

Huawei P30 Özellikleri Neler, Alınır mı?

Huawei P30 Özellikleri Neler, Alınır mı? Huawei P30 telekom markaları arasında önde gelen marka olan Huawei markasının devrim niteliğinde bir ürünüdür. Huawei marka sloganı olarak … Daha fazla oku.

 

Huawei P60

Telefon

Huawei P60 Özellikleri Neler, Alınır mı?

Huawei P60 Huawei’n yeni pazarlamaya başladığı ürünlerinden birisidir. 2022 yılında Türkiye’ye gelmesi beklenmektedir. Serinin güçlü telefonlarından birisi olması beklenmektedir.  Birçok özelliği ile eski telefonlarına benzemektedir … Daha fazla oku.

 

Huawei P50

Telefon

Huawei P50 Özellikleri Neler, Alınır mı?

Huawei P50 ABD’nin yasak uyguladığı dönemde ortaya çıkarttığı amiral gemisi telefonlarından birisidir. P50 serisi P50 ve P50 Pro olarak iki varyanttan oluşturulmuştur. ABD yasağı sonucu … Daha fazla oku.