Huawei P40 Lite E

Huawei P40 Lite E İncelemesi

Huawei P40 Lite E incelemesi, bu cihazdan yararlanmak isteyenlerin araştırmış olduğu bir konu olarak bizlerin önüne çıkmakta. Günümüz şartlarını incelediğimizde kullanıcıların yararlanabileceği birçok telefon modeli … Daha fazla oku.

 

Honor 8X

Telefon, İncelemeler

Honor 8X Özellikleri

Türkiye’de halen ilgi gösterilen bir akıllı telefon modeli olan Honor 8X, duyurulduğu günden bu yana pek çok kullanıcının kullandığı bir cihaz. Türkiye’de Huawei’nin pek çok … Daha fazla oku.

 

Huawei P30 Lite

Telefon, İncelemeler

Huawei P30 Lite İncelemesi

Huawei P30 Lite, sunduğu pek çok özellik sebebiyle günümüzde halen kullanımı yaygın ve internette araştırılan bir telefon modeli olmakta. Önemli markalardan birisi olan Huawei, yakın … Daha fazla oku.

 

Huawei Nova 5T

Telefon, İncelemeler

Huawei Nova 5T Özellikleri

Birçok kişi Huawei Nova 5T ile ilgili bilgi sahibi olmak isteyebilir. Bu cihaz hakkında bilinmesi gereken birçok detay mevcut. Huawei, geliştirdiği pek çok telefon modeli … Daha fazla oku.

 

Huawei P40 Lite

Telefon, İncelemeler

Huawei P40 Lite İncelemesi

Huawei P40 Lite özellikleri ve fiyatıyla beraber insanların merak ettiği bir ürün olmakta. Bu ürün ile ilgili bilinmesi gereken pek çok detay mevcut. Günümüzün en … Daha fazla oku.

 

Huawei Y7

Telefon

Robin Hood: Huawei Y7

Robin Hood: Huawei Y7 Huawei Y7 modern zamanların Robin Hood’una benzetiyorum kendisi.Gitgide daralan ekonomi ile birlikte 2019 yılında üretilmesine karşın kendisi fiyat performans konusunda rakiplerini … Daha fazla oku.

 

Huawei P20

Telefon

Huawei P20 Özellikleri Neler, Alınır mı?

Huawei P20 Özellikleri Neler, Alınır mı? Huawei P20 Huawei ailesinin kolay taşınabilir, ele avuca sığan, kolay kullanım üzerine çıkartılan telefonlarından bir tanesidir. Huawei markasının P20 … Daha fazla oku.