Huawei Watch Modelleri

Huawei Watch modelleri arasında birçok model bizlerin karşısına çıkıyor. Bu modellerden bazılarını bu konuda açıklıyor olacağız. Huawei, pek çok akıllı saat modeline ağırlık veriyor. Bu saatler, sunduğu özellikler sayesinde kullanıcılar için adeta hayat kurtarıcı dahi …

Huawei Watch Modelleri

Huawei Watch modelleri arasında birçok model bizlerin karşısına çıkıyor. Bu modellerden bazılarını bu konuda açıklıyor olacağız.

Huawei, pek çok akıllı saat modeline ağırlık veriyor. Bu saatler, sunduğu özellikler sayesinde kullanıcılar için adeta hayat kurtarıcı dahi olabiliyor. Çünkü, akıllı saatlerde yer alan özellikler arasında sağlık özellikleri de bulunmakta. Bu zamana kadar pek çok kişiye faydalı olan bu saatlerden bazılarını derledik.

Huawei Watch Modelleri

HUAWEI WATCH 3 Pro

Huawei’nin sunmuş olduğu akıllı saat modellerinden birisi Huawei Watch 3 Pro olarak yer almakta. Uzun pil ömrü ile dikkat çeken bu model en tasarruflu mod ile birlikte 21 güne kadar rahatlıkla kullanılabiliyor. Etkileyici tasarımı ile adeta gerçek bir saat görünümünde bulunan cihaz, akıllı etkileşimler sayesinde telefon ile saat arasında bağlantı kurmaya yardımcı oluyor. Arama yapma ve aramaya cevap verme özelliklerini destekleyen modelin nabız ölçme ve kandaki oksijen seviyesini takip etme işlevleri de mevcut.

Huawei Watch Modelleri

HUAWEI WATCH GT Runner

Huawei Watch modelleri arasında Watch GT Runner de bulunmakta. Sporcular için tasarlanan bu model, hafif tasarıma sahip olmasının yanı sıra tam dolum sonrasında 14 güne kadar rahatlıkla kullanılabiliyor. Gerçek zamanlı kalp atış takibi yapabilen modelin 38,5 gram ağırlığında olması da sporcuları yormayacak şekilde dizayn edildiğini gösteriyor. Yapay zeka koşu antrenörünü bünyesinde barındıran Watch GT Runner hava sıcaklığı, basınç ve yükseklik gibi bilgileri de verebiliyor. Ayrıca saatin müzik çalma özelliği de yer almakta.

HUAWEI WATCH FIT 2

Huawei’nin sunduğu modellerden birisi Huawei Watch Fit 2 olarak ifade edilebilir. 10 günlük pil ömrüne sahip olan akıllı saat, Bluetooth aramasını desteklemesi sayesinde kullanıcıların rahatlıkla görüşme yapabilmesine olanak tanıyan bir model. Akıllı saatin bir diğer özelliği sağlıklı yaşam adına sunduğu çeşitli ayrıcalıklar. Akıllı saat kullanıcıları, cihaz ile beraber kendi sağlığını takip edebiliyor olacak. iOS ve Android ile uyumlu olan akıllı saat, aynı zamanda 1,74 inç ekranı sayesinde ekranı rahatlıkla inceleme olanağı da tanıyor.

Yorum yapın