Huawei Watch GT 3

Huawei Watch GT 3 Huawei Watch GT 3 özellikleri arasında ilgi çekici olan pil ömrü, yoğun kullanım esasında bile 8 günlük batarya ömrü sunuyor. Geleneksel saatlere göre çok daha kullanışlı olması sebebiyle pek çok kullanıcı tarafından …

Huawei Watch GT 3

Huawei Watch GT 3

Huawei Watch GT 3 özellikleri arasında ilgi çekici olan pil ömrü, yoğun kullanım esasında bile 8 günlük batarya ömrü sunuyor. Geleneksel saatlere göre çok daha kullanışlı olması sebebiyle pek çok kullanıcı tarafından sıklıkla tercih edilen akıllı saatlerin farklı modelleri bulunuyor. Bu modeller arasında en çok tercih edilenlerin başında gelen Huawei Watch GT 3, içinde birden çok özellik bulunduruyor. Oldukça şık bir tasarım ile tasarlanan bu ürün, saatinin estetik olarak da göze hitap etmesini isteyenler tarafından sıklıkla tercih ediliyor. İçerisinde bulundurduğu pek çok farklı mod sayesinde kullanıcılara kullanım konforu sunan ve hayatlarını kolaylaştıran bir akıllı saat olarak biliniyor.

 

Tüm Gün Sağlık Verisi Takibi

Huawei Watch GT 3 kullanımı kullanıcılarına tüm gün sağlık verisi takibi yapması sebebiyle dikkatleri üzerine çeken bir model haline geliyor. SpO2 adı verilen ve kandaki oksijen doygunluğunu anlatan terimi gün boyu takip ediyor. Vücudun oksijen ihtiyacını anlamak hayati belirtilerin en önemlileri arasında gelmesi sebebiyle saatin bu özelliği, oldukça dikkat çekici şekilde bulunuyor. Bu model ayrıca gün içerisinde yaptığınız tüm egzersizlerin verilerini de kayıt altına alıyor. Tercih edeceği akıllı saat modelinin gün içerisinde gerçekleştirdiği tüm aktivitelerin verilerini kayıt etmesini isteyen kişiler tarafından bu model sıklıkla kullanılıyor.

Huawei Watch GT 3

Belirlenebilen Günlük Hedefler

Huawei Watch GT 3 saatte kullanıcılarını günlük hedefler belirlemeleri konusunda da hizmet sunuyor. Bu şekilde kazanmak istedikleri alışkanlıklara daha kolay kazanabilme ihtimalini sağlayan bu saat, hatırlatma sistemiyle kullanıcılarına yeni alışkanlıklar kazandırıyor. Bu saati kullanarak oluşturulabilecek uyku programları gibi farklı programlar gününüzü planlama açısından da yardımcı oluyor. Gününü verimli şekilde geçirmek isteyen kullanıcıların ilk tercihlerinden biri olan Huawei Watch GT 3, pek çok farklı özelliği içerisinde bulunduruyor.

Belirlediği günlük hedeflerin haricinde gün içerisinde, kullanıcıların vücudunda meydana gelen pek çok değişiklik de bu model sayesinde analiz edilebiliyor. Örneğin nabız izleme, nefes düzenleme veya stres takibi gibi özellikleriyle kullanıcıların gün içerisinde ihtiyaçlarını belirlemek konusunda yardımcı oluyor. Vücut durumunu kaydeden bu model hayat konforunu oldukça yükselten akıllı saatlerin arasında bulunuyor. Geleneksel saatlere göre çok daha kullanışlı olması sebebiyle tercih edilen bu saat günün her anında sizinle birlikte olabiliyor.

Saat Üzerinden Arama Yapma İmkanı

Akıllı saatlerin en çok tercih edilmesinin altında yatan sebeplerin arasında telefon kullanımını azaltması geliyor. Günün her anında ve her aktivite esnasında telefonla ulaşım sağlamak oldukça zor ve meşakkatli olabiliyor. Bu gibi durumlar için akıllı saatlerin sahip olması gereken farklı özellikler bulunuyor. Bu özelliklerin başında ise saat üzerinden başka kullanıcılara arama yapabilme özelliği bulunuyor.

Huawei Watch GT 3  şarj problemi yaşamadan, istediğiniz an saatinizden bir başkasını arayabilme hizmeti sunuyor.

 

Bu modelin kendine ait geliştirdiği bir asistan bulunuyor. Saatiniz de bulunan asistan sayesinde pek çok farklı sorunun cevabını kısa süre içerisinde almanız mümkün oluyor. Örneğin hava durumunu öğrenmek veya alarm kurmak bu asistan sayesinde neredeyse hiç vakit almıyor.

Bu gibi özellikleri dolayısı ile kullanıcılarına yüksek oranda kullanım konforu sunan bu modelin satın alınabilecek farklı versiyonları bulunuyor. Kasa, renk ve kadranı değişebilen versiyonlarıyla kullanıcıların isteklerine göre şekillenen model, kullanıcılara göre ayarlanabiliyor. 2 farklı versiyonda satılan modeller active ve elite şeklinde ayrılıyor.

Huawei Watch GT 3

Elite olarak tasarlanmış versiyonunun  kasa boyutu yaklaşık olarak 46 mm iken, active versiyonunda bu boyut 42 mm olarak değişiklik gösteriyor. Bu versiyonların bilek ölçülesi ise 140-210 mm ve 130-190 mm olacak şekilde bulunuyor. Elite versiyonun kayışsız şekilde yaklaşık olarak 42.6 gram ağırlığı bulunuyor. Daha spor şekilde tasarlanan active versiyonunda ise bu ağırlık kayışsız şekilde 35 gram bulunuyor. Ancak teorik değerleri ile kullanıcılar tarafından kullanılan saatlerin gerçek ölçümler arasında bazı değişiklikler bulunabiliyor. Huawei Watch GT 3 ekran her iki versiyonu içinde AMOLED şekilde renkli ve dokunmatik olarak bulunuyor.  İki versiyonun ekran büyüklükleri arasında bazı farklar bulunuyor. Elite versiyonunun büyüklüğü 1.43 inç şeklinde bulunurken, active versiyonda bu büyüklüğün 1.32 inç şeklinde olduğu görülüyor.

 

Paslanmaz çelik ön kasası ve plastik arka kasasıyla her iki versiyonda da satın alınabilecek farklı renk çeşitleri bulunuyor. Siyah, çelik veya active versiyonunda bulunan gold sayesinde kullanıcılar kendilerine en uygun modeli tercih edebiliyor. Huawei Watch GT 3 işlemci donanımı sayesinde içerisinde pek çok farklı sensör bulunduruyor.

Yorum yapın