Huawei Watch Gt 3 Pro sabırsızlandırıyor !

Huawei Watch Gt 3 Pro Huawei Watch Gt 3 Pro, kullanımı son dönemlerde gittikçe popülerleşen akıllı saatler arasında sıklıkla tercih edilen modellerden biri olarak biliniyor. Sundukları pek çok farklı özellik sayesinde kullanıcıların hayatlarını kolaylaştıran akıllı …

Huawei Watch Gt 3 Pro

Huawei Watch Gt 3 Pro

Huawei Watch Gt 3 Pro, kullanımı son dönemlerde gittikçe popülerleşen akıllı saatler arasında sıklıkla tercih edilen modellerden biri olarak biliniyor. Sundukları pek çok farklı özellik sayesinde kullanıcıların hayatlarını kolaylaştıran akıllı saatler, geniş bir kitle tarafından memnuniyetle kullanılıyor. Klasik ve geleneksel saatlere göre kullanıcılarına sunduğu konfor oldukça sevilmesinin nedenlerinin başında geliyor. Markanın şimdiye kadar üretilen en gelişmiş akıllı saat olarak sunduğu bu ürün, gelişmiş işçiliği ile görenleri kendine hayran bırakıyor.

Titanyum Gövde ve Safir Saat Kadranı

Bu saati tercih eden pek çok kullanıcı için Huawei Watch Gt 3 Pro kullanımı kadar görüntüsünün estetiği de oldukça önemli. Bu sebeple akıllı saatlerinin görüntülerini önem veren kullanıcıların da ilk tercihi Huawei Watch Gt 3 Pro akıllı saatinden yana oluyor. Kusursuz bir titanyum gövdeye sahip olan bu saatin kadranı ise net çizgilerden oluşuyor. Hem zarif hem sportif olması sebebiyle her gün kullanılabilecek olan bu saat kadranı ise safir şekilde bulunuyor. Kullanım esnasında yaşanbilecek herhangi bir darbeye karşı çizilmesinin önlenmesi içinde dayanıklı olması Huawei Watch Gt 3 Pro özellikleri arasında bulunuyor. Kurma kolunun titanyum olması sebebiyle kullanım esnasında ışıltılı bir görüntü elde ediliyor. Bu akıllı saatin arka kapağında kullanılan nanokristal seramik ise, hassas ciltli kullanıcılar için oldukça sağlıklı bir seçenek olarak biliniyor. Bu malzeme cilde herhangi bir zarar vermeden, oldukça hafif şekilde bulunuyor.

Huawei Watch Gt 3 Pro

Bu akıllı saatin boyutu 46.6 mm x 46.6 mm x 10.9 mm olarak biliniyor. Fakat ürünlerin boyutu, ağırlığı teorik olarak elde edilen değerler olarak da biliniyor. Dolayısıyla bireysel ürünler ile teorik ürünlerin değerlerinde farklılık görülebilir. Bilek ölçüsü 140 – 210 mm ve ağırlığı kayışsız halde yaklaşık olarak 54 gram bulunuyor. 1.43 inç büyüklüğe sahip amoled renkli ekranı sayesinde, kullanıcılarına eşsiz bir kaydırma ve dokunma hareketi deneyimi sunuyor.

 

Huawei Watch Gt 3 Pro adı verilen bu saatin pek çok farklı sensörü de bulunmaktadır. İvmeölçer, jiroskop, manyometre, optik kalp atış hızı, barometre ve sıcaklık amacıyla bulunan bu sensörler farklı konularda hizmet vermektedir.

 

Gün Işığında Güçlü Performans

Akıllı saatin kadranı saatte bulunan galeri kısmından özelleştirilebiliyor. Bu özelleştirme esnasında saatin içerisinde indirilebilecek şekilde pek çok farklı ara yüz bulunuyor. Dolayısıyla bu saatin kullanıcıları ara yüzlerden dilediklerini indirerek, Huawei Watch Gt 3 Pro ekran istedikleri hale getirebilir. Saatin 3 farklı kayışı bulunmaktadır. Griyi deri, titanyum veya siyah floroelastomer olarak tercih edilebilecek kayışlar, saate takılarak kullanılabilir.

 

Bu ürünün kullanıcılar tarafından tercih edilmesinin sebeplerinden biri ise akıllı saatini yapabildiği sağlık takibi özelliği. Akıllı saatin içerisinde bulunan dalış modu ve sağlık takibi diğer akıllı saatlerden bu modeli ayırmakta olan özelliklerinin başında geliyor. Bu ürünün sağlık verilerini elde etmek ve bu şekilde kullanmak için firmanın oluşturduğu sağlık aplikasyonuna da sahip olmanız gerekiyor. Telefonlara ve akıllı saatlere kolaylıkla indirilebilen bu aplikasyon sayesinde pek çok sağlık veriniz kolaylıkla ulaşılabilir halde bulunuyor. Huawei Watch Gt 3 Pro android veya ios işletim sistemi fark etmeden, bütün telefonlarda rahatlıkla eşlenerek, kullanılabiliyor.

Huawei Watch Gt 3 Pro

Uzun Pil Ömrü

Huawei Watch Gt 3 Pro akıllı saatinin en çok tercih edilmesinin altında yatan sebeplerden biri ise, kablosuz şarj edilme özelliğinin bulunması. Bu şekilde kolaylıkla şarj edilebilen Huawei Watch Gt 3 Pro şarj ömrü ise oldukça uzun. Normal kullanım esnasında 14 gün kadar gidebilen pil ömrü, yoğun kullanımlarda ise 8 güne kadar dayanabiliyor. Gün içinde 30 dakika arama yapılması ve müzik dinlenilmesi, saatin kalan uygulamalarını etkin olarak kullanılmasında şarj 14 gün kadar dayanıyor. Dolayısıyla akıllı saatini sürekli olarak kullanmak ve sürekli şarj etmek istemeyen kullanıcıların ilk tercihleri Huawei Watch Gt 3 Pro oluyor.

 

Saatlerde bulunan EKG özelliği ile de dikkat çeken Huawei Watch Gt 3 Pro işlemci sayesinde hızlı şekilde kullanılabiliyor. Bu akıllı saatlerin yaklaşık olarak 30 metre derinliğe inebilmesi ve su geçirmemesi de sıklıkla tercih edilmesinin sebepleri arasında geliyor. Desteklediği modlar arasında bulunan 100 çoklu spor modu, özellikle aktif bir spor hayatı olan kullanıcılar tarafından oldukça kullanışlı halde bulunuyor.

 

Yorum yapın