HUAWEI MatePad Paper Ne Amaçla Kullanılıyor?

Huawei, pek çok özelliği ile dikkatleri üzerine çeken bir marka. Huawei MatePad Paper ile de pek çok kişinin ilgisini çekmiş durumda. Markalar, sunduğu çeşitli ürünler ile birlikte kullanıcıların daha iyi bir hizmet almasına imkan tanımaya …

HUAWEI MatePad Paper

Huawei, pek çok özelliği ile dikkatleri üzerine çeken bir marka. Huawei MatePad Paper ile de pek çok kişinin ilgisini çekmiş durumda.

Markalar, sunduğu çeşitli ürünler ile birlikte kullanıcıların daha iyi bir hizmet almasına imkan tanımaya çalışıyor. Bu ürünler arasında son zamanlarda rağbet görse de aslında geçmişi daha kapsamlı olan bir teknoloji yer alıyor. Elektronik mürekkep olarak adlandırılan bu teknoloji ile beraber pek çok ürün geliştirilmeye başlandı. Bu ürünlerden birisi olan MatePad Paper, sağladığı özellikler ile ön plana çıkıyor.

Elektronik Mürekkep Nedir?

Elektronik mürekkep, mürekkebin elektronik ortamda hareketlenmesi olarak açıklanabilir. Bir ekran düşünün. O ekranda mürekkepler yer alsın. Ekranda piksel gibi küçük küçük mürekkep kutuları bulunuyor. Bu kutularda siyah ve beyaz mürekkepler birbirine zıt olarak duruyor. Elektronik hareketlere göre mürekkepler, yer değiştirerek ekrandaki içerikleri oluşturuyor. Bu teknolojinin avantajı, ekran parlaklığı olmadan da ekranın görünebiliyor olması. Yani güneşli havalarda da ekranı görmek mümkün.

HUAWEI MatePad Paper

HUAWEI MatePad Paper ile Ekranı Rahat İnceleyin

Huawei’nin müşterilere sunduğu MatePad Paper okuma, yazma ve verimli bir şekilde not alma amacıyla kullanılan bir ürün. 360 gram ağırlığında bir ürün olan Huawei MatePad Paper, 225,2 mm yükseklik, 182,7 mm genişlik ve 6,65 mm kalınlığa sahip. 10,3 inç ekran boyutunu bünyesinde barındıran modelin ekran gövde oranı %86,3 olarak belirtiliyor. 1.872 x 1.404 piksel ekran çözünürlüğünün yanı sıra Huawei Kirin 820E işlemcisi ile dikkatleri üzerine çeken MatePad Paper, HarmonyOS 2 işletim sistemine sahip.

64 GB depolama alanı ile beraber kullanıcılar, bol bol kitap indirip bu kitapları rahatlıkla okuyabilecek ve kendi notlarını alabiliyor olacak. 3.625 mAh batarya kapasitesi ile uzun uzun kullanılabilecek olan bu tablet, standart şarj ile beraber hızlı şarj desteğine de sahip olmasıyla kısa sürede şarj edilebiliyor. Bluetooth 5.2, Wi-Fi, USB Type-C ve USB 2.0 gibi teknolojileri destekleyen cihazın fiyatı 7.800 TL seviyesinde bulunuyor.

Yorum yapın